Fasádne lešenie ponúkané našou firmou je jedným z najrýchlejších systémov pre veľké plochy vďaka používaniu malého množstva súčiastok. Zodpovedá všetkým požiadavkám a kritériám súčasného stavebníctva. Pružné prispôsobenie umožňuje použitie aj pri zložitých fasádach. Jednoduchý zásuvný systém zas uľahčuje manipuláciu. Bezpečnosť je dosiahnutá pomocou stabilných strojovo vyrobených stavebných prvkov. K tomu všetky časti lešenia je možné dodať v natretom alebo pozinkovanom prevedení.

Prenájom lešenia účtujeme na deň. Minimálna doba prenájmu je 7 dní, pričom pri prenájme dlhšom než 5 týždňov kalkulujeme cenu nájmu individuálne. Dohodnutá cena za prenájom lešenia zahrňuje aj bezplatné zameranie stavby našimi skúsenými pracovníkmi. Ich úlohou je čo možno najhospodárnejšie rozrátať rozostavenie lešenia.

Potrebujete nainštalovať oplotenie realizácie, vybaviť záber pozemku alebo parkovacích miest? Všetky spomínané služby ponúkame, dokonca aj pri realizácii stavebných prác napr. v centre mesta je možné zaviesť ochranné siete.

Pozrite si KATALÓG LEŠENIA

Fasásne lešenie – Rýchla, jednoduchá montáž a demontáž

  • lešenie sa dá stavať v bežných prípadoch do výšky 50m
  • žiarovo pozinkovaná oceľ
  • rámová šírka 0,73 alebo 1,09 m
  • podlahy drevené, oceľové, pozinkované, perforované